MÖBLER / Bord / Skrivbord 6787205
nr 678 7205
Skrivbord
mahogny, 1800-tal, England, längd: 125, djup: 60, höjd: 72
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
950 kr
måndag 31 januari 2011
kl 18:13:53
900 kr
750 kr
900 kr